Rio Flat Wonderful L2 Aparthotel

  • WiFi

Genesteld in Ipanema wijk, dit hotel biedt een snelle toegang tot de luchthaven Santos-Dumont binnen 15 minuten rijden. Het hotel biedt 24-uurs receptie en huishouden voor het gemak van de gasten.

Er zijn betaaltelevisie, een keuken en een voorraadkast in elke kamer. Ze zijn uitgerust met privé badkamer.

Nabijgelegen restaurants St. Bastien en Alessandro e Frederico Pizzaria bevinden zich op 50 meter afstand van de woning. Rua Adalberto Ferreira próximo ao número s/n bushalte is vlakbij gelegen.

Gelegen in de buurt van Baixo Bebê Leblon, dit hotel is op slechts 1.5 km van Botanical Garden De accommodatie is gelegen op 9 km afstand van het centrum van de stad. U bevindt zich in de buurt van een nationaal park en parken.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Rio Flat Wonderful L2 Aparthotel Rio de Janeiro
Rio Flat Wonderful M2
Mobiele prijsaanbieding

Rio Flat Wonderful M2

0 m van de accommodatie
USD 1779 USD 1601
per nacht
Rio Flat Wonderful Sp
Mobiele prijsaanbieding

Rio Flat Wonderful Sp

8.0
Heel goed 1 beoordeling
0 m van de accommodatie
USD 1799 USD 1619
per nacht
Rio Flat Wonderful An2
Mobiele prijsaanbieding

Rio Flat Wonderful An2

0 m van de accommodatie
USD 1778 USD 1600
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    15 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    10 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • 🚗
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Rio Flat Wonderful L2 Aparthotel?
      Ja, Rio Flat Wonderful L2 Aparthotel biedt een gratis parkeergelegenheid ter plaatse.
    • 🕌
      Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Rio Flat Wonderful L2?
      Gasten kunnen Jardim Botânico do Rio de Janeiro snel vinden binnen 20-minuten lopen van Rio Flat Wonderful L2.
    • 🍹
      Welke restaurants zijn er vlakbij Rio Flat Wonderful L2 Aparthotel Rio de Janeiro?
      Gemakkelijk bereikbare van Rio Flat Wonderful L2 Aparthotel Rio de Janeiro restaurants zijn onder andere Zaza Cafe en Santa Justa.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    15 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    10 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Rio Flat Wonderful L2 Aparthotel Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten